ÖRNEKBAŞ; “İKTİDAR VATANDAŞIN FERYADINA SAĞIR VE DİLSİZDİR”

ÖRNEKBAŞ; “İKTİDAR VATANDAŞIN FERYADINA SAĞIR VE DİLSİZDİR”

İyi Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, parti teşkilatı ile birlikte gerçekleştirdikleri saha çalışmaları ve güncel siyasi gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Örnekbaş; ayak basmadıkları toprak, çalmadıkları kapı bırakmayacaklarını söyledi.

İyi Parti Bolu İl ve İlçe teşkilatı üyeleri, saha çalışmalarına devam ediyor. İyi Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş; yaz döneminde organize edilen yayla bayramlarına gerçekleştirilen ziyaretlerin yanı sıra, esnaf ziyaretleriyle de vatandaşla buluşan İyi Parti teşkilatının yaptığı çalışmalar hakkında değerlendirmeler yaptı. Örnekbaş ülkenin içinde bulunduğu ekonomik koşullara ve vatandaşın çaresizliğine dikkat çekerken, diğer taraftan parti siyasetinde sürdürdükleri duruş ve siyaset yöntemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

“ÜLKEMİZ İFLASIN EŞİĞİNE GELMİŞTİR”

Ülkenin buhranlı bir dönemden geçtiğini belirten Örnekbaş, “İsraf ekonomisinin yarattığı kara delik giderek büyümeye devam etmektedir. İş bilmezlere teslim edilen ekonomi yönetimi sebebiyle ülkemiz iflasın eşiğine gelmiştir. Uluslararası ölçekte de görülen ama ülkemizde yanlış yürütülen yönetim anlayışı sebebiyle çok yakıcı şekilde hissedilen ekonomik çıktılar artık vatandaşımızı kımıldayamaz hale getirmiştir. Vatandaşımız artık bırakın market alışverişini yapmayı evine alacağı ekmeği düşünür hale gelmiştir. Kendi yarattıkları ekonomik kaosun sonuçlarını hafifletmek için iktidar tarafından yapılan pansuman müdahaleler maalesef vatandaşımızın derdine derman olmamaktadır” dedi.

“TAN YERİ AĞARMAKTADIR”

Ahmet Örnekbaş, “Bu ülkenin cesur insanları tarafından Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde başlatılan İyi Parti hareketi saha çalışmaları, vatandaş buluşmaları aralıksız olarak devam etmektedir” diyerek devamında,“Kendi siyasi beceriksizliğini sataşma siyaseti üzerinden ilerletmeye çalışan mevcut iktidar ve onun seraskerleri bilmelidirler ki güneş balçıkla sıvanmaz. İyi’lik hareketine karalamaya çalışarak, laf cambazlığı yaparak zarar veremezler. Vatandaşımız ülkenin içine sürüklendiği bataklığı açık ve net olarak görmektedir. Yaz döneminde teşkilatımızda canla başla görev yapan arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz yayla bayramları ziyaretlerinde, esnaf ziyaretlerinde ve vatandaş ziyaretlerinde vatandaşımız artık feryat etmektedir. İktidar vatandaşın feryadına sağır ve dilsizdir. Saray ahalisi saltanatını ve sefasını sürdürmeye kesintisiz olarak devam etmektedir. Elbette bu umursamaz tavrın vatandaşımız nazarında karşılığı olacaktır. Sarayın saltanatı artık sona erecektir. Bizim bu durumdan artık hiç kuşkumuz yoktur. Bu işin sona ereceğini vatandaşımızın partimize olan teveccühünden net olarak görmekteyiz. Karanlığın sonu gelmektedir. Tan yeri ağarmaktadır, İyi’lik güneşi doğacaktır” şeklinde konuştu.

ÇÜRÜK ELMALAR ELBETTE HÜSRANA UĞRAYACAKTIR

Örnekbaş, son olarak İyi Parti üyelerine seslenerek “Bizimle yola çıkan yol arkadaşlarımız çok iyi bilmektedirler ki bu yol dikenli yoldur, zor yoldur. Bu yolda sadece kendi menfaatini düşünen, kendisinden başka kimseyi düşünmeyen çürük elmalar elbette hüsrana uğrayacaktır. Bu gerçek böylece bilinmelidir. İyi Parti siyaset anlayışını yüce Türk milletinin yüksek feraset anlayışından almaktadır. İyi Parti aziz milletimize layık olacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
6TEM2022