MHP'DE ROZET TAKMA TÖRENİ ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ

MHP'DE ROZET TAKMA TÖRENİ ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ‘Bir Haftada Bin Üye’ çalışması kapsamında yeni üye yaptığı bin 351 kişiye rozet takma töreni düzenledi. Necip Fazıl Kültür Merkezinde düzenlenen rozet takma töreni şölen şeklinde geçti. 

Ülkücülerin yoğun katılım gösterdiği törene 7’den 70’e bir yüzlerce MHP’lin yer alması dikkat çekti. Protokol Konuşmalarıyla başlayan tören rozet takma ve hatıra fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 

AYDIN; ‘MHP 54 YILLIK KOCA BİR ÇINARDIR’

Kürsüye il olarak çıkan MHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın; “Bizi burada yalnız bırakmayan, ülkücü camianın yıkılmaz bekçileri, kıymetli meslektaşlarım; ‘Bir hafta da bin üye’ kampanyamız sonucun partimize üye olarak Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi tarafın şekillendirilen 21. Yüzyıl 2023 Türkiye vizyonuna verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ederiz. Ben konuşmayı çok sevmem. O yüzden konuşmamı kısa tutarak, kürsüyü asıl partimizin görüşlerini sizlere paylaşacak olan MHP İl Başkanımız Sayın İlhan Durak’a bırakacağım. Ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim; kuru yaprağın yönünü rüzgar belirler. MHP 54 yıllık koca bir çınardır. Gövdemizi salonumuzda büyük boy fotoğrafları bulunan ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Başbuğ Alparslan Türkeş ve Türkmen Beyimiz Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli oluşturur. Bu gövdenin dalı da yaprağı da siz ülkücülersiniz. Değil rüzgar, fırtına kopsa Allah’ın izniyle hiçbir şey olmayacaktır” ifadelerine yer verdi. 

BİR HAFTADA BİN 351 ÜYE YAPILDI

Aydın’ın ardından kürsüye çıkan MHP İl Başkanı İlhan Durak, bir haftada bin 351 üye yapan teşkilat yöneticilerine teşekkür etti. Salonu hınca hınç dolduran ve ülküdaşlarına ve bu süreçte sürekli kendilerine destek olan eski yönetici büyüklerine ve sivil toplum örgütü temsilcilerine verdikleri destekten dolayı minnettar olduğunu belirten Durak, bir haftada bin 351 yeni üye yapılmış olmanın vatandaşların MHP’ye olan teveccühünün tezahürü olduğunu dile getirdi. 

DURAK; ‘O SAHTE ANKETÇİLER NEREDE?’

Konuşmasında son dönemlerde yapılan anketlerde MHP’nin oyunu az göstermeye çalışan anket şirketlerini eleştiren İl Başkanı İlhan Durak; “Bit takım anket şirketleri son dönemlerde yalan yanlış sonuçlar yayınlıyorlar. Bunu yapanlar her seçimde MHP’den Osmanlı tokadını yemedi mi? Türk Milleti bu sahte anketçilere sandıkta öyle bir Osmanlı tokadı atacak ki, bazılarını okyanus ötesine, bazılarını da Kandile gönderecektir. Buradan sipariş anket hazırlayan sahte anketçilere de seslenmek istiyorum; MHP’nin eridiğini söylerken hiç mi utanmıyorsunuz. Madem MHP eriyor bu salonda ki insanlar kim. Yıllardır aynı yalanlar, aynı senaryolar. Merak ediyorum; anketleri CHP Genel merkezinde mi yapıyorsunuz, yoksa Kandil’ de mi yapıyorsunuz. Bugün arkadaşlarımızın gayretleriyle Bolu’da burada bin 351 yeni üyemize rozet takacağız, hani nerede o sahte anketçiler, nerede MHP bitti diyenler?” dedi. 

‘CUMHUR İTTİFAKI KUVAYİ MİLLİYE RUHUDUR’

Cumhur ittifakının ülkemiz için önemine değinen Durak; “Ülkücüler için söz konusu vatansa elbette gerisi teferruattır. Cumhur ittifakı liderimiz Devlet Bahçeli’nin ifadesiyle;  Cumhur ittifakı Kuvayi Milliye ruhudur.  Cumhur ittifakı Milli Mücadele şuurudur. Cumhur ittifakı bizatihi Türk Milletinin duruşudur. Türk ve Türkiye düşmanları Cumhur ittifakının, FETÖ ve PKK’ya göz açtırmamasından rahatsızdır. Türk ve Türkiye düşmanları Cumhur İttifakının ülkemizin doğusunda ve güneyinde terör devletine izin vermemesine öfkelidir. Türk ve Türkiye düşmanları, Akdeniz’de, Karadeniz’de mavi vatanın savunulmasından Türk devletinin  Karabağ ve Libya’da ki başarısından ürkmektedir. Türkiye artık eski Türkiye değildir. Ne Amerika’dan emir alan ne de Batı dan korkan bir Türkiye vardır” cümlelerini kullandı.   

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
26OCA2023