MECLİS OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR.

MECLİS OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR.

Önemli gündem maddelerinin görüşülmesi ve Bolu Belediye Meclisinden karar alınması için Bolu Belediye Meclisi 25 Aralık Cuma günü olağanüstü toplanıyor.

Bolu Belediye Meclisi olağanüstü toplantısında 2020 Yılı Bütçesine Ek Ödenek Talebi, Covid-19 Tedbirleri Kapsamında Mülkiyeti Belediyeye Ait Olan İşyerlerindeki Kiracıların Kira Ücretleri ve Kira Sözleşme Sürelerinin Uzatılması, Destek Hizmetleri Müdürlüğüne Bağlı Mezarlıklar Biriminin ayrılarak Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Bağlanması ve Etkilenen Müdürlüklerin Görev ve Çalışma Yönetmeliklerinin Güncellenmesi, Memur Dolu Kadro Değişikliği Konuları görüşülecek.

MECLİS TOPLANTISI 25 ARALIK’TA

Belediyeden yapılan duyuruda; “5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20. Maddesine ek fıkra eklenmesine dair 5675 sayılı Kanunun 3. Maddesinde, “Belediye Başkanı, acil durumlarda lüzum görmesi halinde Belediye Meclisini bir yılda 3 (üç) defadan fazla olmamak ve her toplantı bir birleşimi geçmemek üzere toplantıya çağırır. Olağanüstü toplantılarda çağrıyı gerektiren konuların dışında hiçbir konu görüşülemez.” Maddesi gereği, gündemde yazılı önem arz eden konuları görüşmek üzere, 25 Aralık 2020 Cuma günü saat 17.30’da, Belediye Meclis salonunda olağanüstü meclis toplantısı gerçekleştirilecektir. Sayın Belediye Meclis Üyelerimizin, belirtilen yer, gün ve saatte hazır bulunmaları rica olunur” ifadelerine yer verildi.

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
22ARA2020