KORO OLARAK AÇIKLADILAR

KORO OLARAK AÇIKLADILAR

Ak Parti Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü sağlık sektöründe yapılan bazı yatırımları aynı anda koro şeklinde açıkladılar.

Ak Parti eski Milletvekili Ali Ercoşkun döneminde Bolu kamuoyunun alışkın olduğu bu tür açıklamalar Ercoşkun’a ‘Müjdeci Vekil’ denmesine neden olmuştu.

 

Aydın ve Küpçü açıklamaları koro şeklinde yaparak, ‘Müjdeci Vekiller’ unvanını alma yolunda ilerliyorlar.

MÜJDELEDİLER!

Müjdeci Vekiller tarafından Bolu basınına servis yapılan haber şu şekilde;

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu AYDIN ve Fehmi KÜPÇÜ; Bolu’da sağlık alanındaki yeni gelişmeleri müjdeledi.

ÇİM KURULUYOR

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü; suçlara maruz kalarak mağdur olan çocukların tekrar tekrar mağdur edilmemesinin amaçlandığı, bu sebeple her türlü işlemlerinin tek merkezden yapılacağı ve Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet verecek olan Çocuk İzlem Merkezi’nin (ÇİM) Bolu ilinde faaliyete geçmek üzere onaylarının alındığını, yapımının başlandığını ve bu merkez sayesinde çocukların mağduriyetlerinin en aza indirileceğini söyledi.

ANJİO ÜNİTESİ KURULDU

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü; Çocuk İzlem Merkezi’nin yanı sıra ilimizde İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yeni bir anjio ünitesinin de girişimleri sonucunda kurulduğunu hatırlatarak; “Hükümetimizle beraber yatırımlarımız hız kaybetmeden devam ediyor.

 

Yaptığımız çalışmalar neticesinde ilimizdeki tıbbi malzeme ve yatırımların tümü için ilimize yaklaşık 1.200.000 TL ödenek kazandırıldı. Bu sayede vatandaşımız için sağlık alanında pek çok gelişmeye imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
11HAZ2019