Gözünüz arkada kalmasın

Gözünüz arkada kalmasın

Verdiği hizmetle İlimizin önde gelen eğitim kurumları arasında yer alan Elma Kurdu Kreş ve Gündüz Bakımevi anne-babaların tercihi olmaya devam ediyor.

Anne ve babaların güvenle tercih ettiği Elma Kurdu Kreş ve Gündüz Bakımevi Bolulu vatandaşlara sunduğu hizmet ile çocukların geleceğe daha güvenle hazırlanmasını sağlıyor. Çocukların sağlıklı büyüyebilmesi, gelişebilmesi için her türlü imkanı sağlayan Elma Kurdu, geleceğe kendinden daha emin çocuklar yetiştiriyor.

Çocuklara tam destek

160 çocuk kapasiteli 7 etkinlik odalı Kreş ve Gündüz Bakımevi ile 3 çalışma odası bulunan Çocuk Kulübü olarak faaliyet gösteren Elma Kurdu ayrıca geniş bahçe imkânı ile çocukların fiziksel gelişimlerini destekleyen açık hava etkinliklerine de yer veriyor.

 

25-66 aylık çocukların gelişim, bakım, eğitim, korunma ve beslenmelerini sağlamak amacıyla 2013 tarihinde faaliyetlerine başlayan Elma Kurdu Kreş ve Gündüz Bakımevi, ilkokul eğitimlerine devam eden çocukların; ödev ve derslerini destekleyici hizmetler veriyor. Ayrıca kültürel, sanatsal, sportif etkinliklere yer veren Çocuk Kulübü, çalışmalarını planlı şekilde yürütüyor.

 

Çocukları ve velileri bekliyor

Elma kurdu, alanında uzman öğretmen kadrosu ile Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda, okul öncesi ve ilköğretim programları çerçevesinde Kreş-Gündüz Bakımevi ve Kulüp çalışmalarını yürütmektedir. Elma Kurdunda çocukların zengin öğrenme deneyimleri yaşayabilecekleri Duyu Atölyesi, Bilim Atölyesi, Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi, Kütüphane ve özel Eğitim destek odasından oluşan etkinlik odaları da mevcut.

Elma kurdu çocukların sağlıklı büyüyebilmesi, gelişebilmesi için, çocuğun bağımsızlığının desteklendiği nitelikli bir eğitim sunmayı amaçladığı 2020-2021 takvim yılında çocukları ve velileri bekliyor.

ADRES: Kılıçarslan Mahallesi- Kanal Yolu Safir Sokak-EvinLife Sitesi No: 21 BOLU

Telefon: 0374 250 3535

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
9EKİ2020