EKİM'DE NELER VAR!

EKİM'DE NELER VAR!

İl Genel Meclisi Ekim Ayı toplantıları Pazartesi günü başlıyor. Hafta boyunca devam edecek toplantılarda Bolu ve ilçeleri ile ilgili gündem maddeleri ele alınacak.

Yaşar Yüceer Başkanlığında Pazartesi günü başlayacak İl Genel Meclisi Ekim Ayı toplantılarının ilk oturumunda, Mudurnu İlçesi Bekdemirler köyü hudutlarında tapunun 139 ada 47 parsel nosunda kayıtlı taşınmaz için hazırlanan 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli spor tesis alanı (konaklama ünitesi, sosyal tesis, idari bina, doğa sporları merkezi) amaçlı uygulama imar planının onanması, Merkez İlçe Hamzabey Köyü hudutlarında, tapunun 106 parsel nosunda kayıtlı taşınmaz için hazırlanan 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli Tarım ve Hayvancılık Tesis alanı amaçlı uygulama imar planının onanması, Mudurnu ilçesi Mangırlar köyü hudutlarında tapunun 1173 parsel nosunda kayıtlı taşınmaz için hazırlanan 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli Tarım ve Hayvancılık tesis alanı amaçlı uygulama imar planının onanmasına ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelecek raporlar görüşülecek.

03 EKİM SALI

Toplantıların Salı günü gerçekleşecek oturumunda ise Seben Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına 59.000 TL. Dörtdivan Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına 74.500 TL. ödenek aktarılmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonundan gelecek raporun görüşülmesinin ardından

Yeniçağa İlçesi Dereköy köyü Merkez mahallesine içme ve kullanma suyu olarak tahsisinin yapılmasına ilişkin Çevre ve Sağlık Komisyonundan gelecek rapor görüşülüp karara bağlanacak.

04 EKİM ÇARŞAMBA

Çarşamba günü meclis üyeleri, Kıbrısçık Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına 60.000 TL.

Mengen Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına 17.850 TL. ödenek aktarılmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonundan gelecek raporları ele alacak.

05 EKİM PERŞEMBE

Toplantıların Perşembe günü gerçekleşecek oturumunda ilk olarak Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Merkez İlçe, Büyükcami mahallesi, Taşhancılar Caddesinde bulunan eski yurt binasının hizmet binası olarak kullanılmak üzere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bedelsiz tahsisinin ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonundan gelecek rapor görüşülecek. Merkez İlçe, Okçular mahallesi, 1734 ada, 1 parselde kayıtlı 1.611,00 m2.lik arsadaki 1.264,00 m2.lik İl Özel İdare hissesinin satışına ilişkin Plan ve Bütçe komisyonu ve İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelecek raporların görüşülmesi ile oturum sona erecek.

06 EKİM CUMA

Toplantıların son günü Semiha Şakir Spastik Çocuklar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin fiziki yapısı, hizmet koşulları ile ilgili çalışma yapılmasına ilişkin Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler komisyonundan gelecek raporun görüşülmesi ile toplantılar sona erecek.

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
29EYL2017