2022'Yİ DEĞERLENDİRDİLER

2022'Yİ DEĞERLENDİRDİLER

İl Tarım Müdürlüğünde gerçekleşen ve  İl Müdürü İzzet Murat, Müdür yardımcılarının katıldığı toplantıda tarıma yönelik 2022 yılını değerlendirme ve 2023 yılında neler yapılabileceği hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya İl Müdürü, İl Müdür yardımcıları, Şube ve İlçe Müdürlerinin katılımı ile tarımda neler yapılabilecekler hakkında fikirler konuşuldu. Ayrıca toplantıda şubelerin ve ilçelerin yaptıkları çalışmalar değerlendirilirken ihtiyaçlar ve yapılması planlanan projeler ele alındı.

“ARZIN DEVAMLILIĞINI SAĞLAMAYA GAYRET EDİYORUZ”

 Yoğun çalışmalar yürüttüklerine vurgu yapan Tarım Orman Müdürü İzzet Murat "Bakanlığımızın taşradaki temsilcileri olarak görevimizi sürdürmekteyiz. Çalışmalarımız bu doğrultuda üretici odaklı olarak devam etmektedir. 500'ü aşkın iş kolu ile oldukça yoğun bir sahada yaptığımız çalışmalarda tarladan/ahırdan sofraya üretimden tüketime kadar uzanan koridorun her aşamasında yer alan bir kurumuz. Bunların yanında bakanlığımızın üretici odaklı çalışma prensibine paralel doğrultuda üreticimizin yanında yer alarak arzın devamlılığını sağlamaya gayret ediyoruz” şeklinde konuştu.

“BOLU’NUN HİZMETİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Yeni projeler olduğuna işaret eden İzzet Murat “Tohum desteği, Kırsal Kalkınma destekleri,   eğitim çalışmaları derken yoğun geçen 2022 itibari ile projelerimizi nihayete erdirmiş bulunmaktayız. 2023 yılında da üreten Bolu'muzun gıda arzının stratejik bir öneme haiz olduğu üretim aranasında daha güçlü bir yer edinmesi adına yeni projelerle Bolu'nun hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Bu bilinç ve özveri ile hareket eden siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederken aynı azim ve hırsla çalışmalarınıza devam edeceğinize inancım sonsuzdur” dedi.

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
16ARA2022