17. İZZET BAYSAL SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ BOLU BAĞIŞÇILAR VAKFI'NIN

17. İZZET BAYSAL SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ BOLU BAĞIŞÇILAR VAKFI'NIN

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen İzzet Baysal'a Şükran Günlerinde verilmekte olan İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödülü'nün bu yılki sahibi Bolu Bağışçılar Vakfı’nın oldu. 

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda İzzet Baysal'a Şükran Günleri programı kapsamında yapılan İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödül Törenine, Bolu Valisi Erkan Kılıç, Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Türker Ateş, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, İzzet Baysal Vakfı Başkan Vekili Fatih Yamaner, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar ve davetliler katıldı. 

“İzzet Baysal’ın hayırseverlik anlayışı tüm ülkeye örnek oluyor”

İzzet Baysal'a Şükran Günleri programı kapsamında yapılan İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödül Töreninin açılış konuşmasını yapan TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyesi ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, İzzet Baysal’ın sosyal sorumluluk ve hayırseverlik anlayışının tüm ülkeye örnek olduğunu ve kurduğu vakıf sayesinde bugün değerli büyüğümüz Ahmet Baysal’ın liderliğinde ve ilk günkü heyecanıyla Bolu’ya yatırımlarına devam ettiğini 56 ilk ve ortaöğretim tesisi, 56 sağlık ve sosyal hizmet tesisi, 36 üniversite bina ve donanımları olmak üzere 148 esere ulaşıldığı söyledi. 

17. İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödülü Sahibi Belli Oldu

Başkan Alemdar, konuşmasının sonunda ödülün bu yılki sahibinin, Seçici Kurulun oybirliğiyle Bolu Bağışçılar Vakfı olduğunu açıkladı. Bolu Bağışçılar Vakfı’nın kuruluşundan günümüze kadar yaptığı çalışmaların anlatıldığı gösteriminin ardından program İzzet Baysal Vakfı Başkan Vekili Fatih Yamaner, Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili ve Bolu TSO Yönetim Kurulu Eski Başkanı Türker Ateş, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili İsmail Akgül ve Bolu Valisi Erkan Kılıç’ın konuşmalarıyla devam etti. Konuşmaların ardından 17. İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödülü Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Abak’a, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mütevelli Heyetine takdim edildi. Tören, hediye takdimi ve günün anısına yapılan fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
11MAY2024